Avame uuenenud kaupluse Tartu Lõunakeskuses

 • 19 mai / 2017
 • MATKaSPORT

Täna 19. mai 2011 avasime oma esimese kaupluse Tartus ja täna, kuus aastat hiljem avame pealelõunal oma uue kaupluse uksed, et süsteemid ära testida ja olla 100% valmis laupäevaseks avamiskampaaniaks.

Tule ja külasta meie uut kauplust Tartu Lõunakeskuses, sest 20 mail saab iga osja kaasa kingituse ning üks ostja ostusumma tagasi! Uues kaupluses on rohkem ruumi aga samad ägedad inimesed. Avamispäeval saab iga külastaja suu magusaks, iga ostja kaasa kingituse ning üks õnnelik ostja päeva lõpus kogu ostusumma tagasi!  

Loe edasi

Viis vajalikku asja rattaretkele

 • 16 mai / 2017
 • MATKaSPORTlased

Kui me jätame kõrvale ilmselgelt hädavajaliku, jalgratta, siis mis võiks olla need viis asja mida kogenud seiklejad soovitavad Roheliste Rattaretkele kaasa võtta? Vastavad MATKaSPORDI töötajad.

Kõige tähtsam on kindlasti õige ja ilmale vastav riietus ja piisav varuriietus. Mitte miski ei saa rikkuda emotsiooni rohkem kui märgadest riietest tingitud külmatunne. Mina soovitan kindlasti riietuda kihiliselt, sest kolme päeva ilm võib olla muutlik, lisaks viib teekond meid sisemaalt r

Loe edasi

Kuidas minust sai matkafänn

 • 12 mai / 2017
 • Kristiina Paavel - Tartu MATKaSPORT Juhataja

Oma seiklust Matkaspordis alustasin 2011.aastal mai kuus. 6 aastat tagasi, avades Tartus esimese Matkaspordi poe. See oli minu elu üks ägedamaid väljakutseid ning täiesti uus kogemus millest ma mitte midagi ei teadnud.

Olin varem vaid töötanud juhina rõivakaupluses, ent tollest aastast avastasin enda jaoks ka matkamise ja looduses liikumise. Kui ma tööle asudes olin täiesti võhik ja ei teadnud midagi matkamisest ning alguses tundus mulle mõte telgis magamine tõeline piin ja leidsin ,et seda ma kunagi ei tee, siis tuleb tunnistada, et keskkond muuda

Loe edasi

Kuus kingiideed emale

 • 10 mai / 2017
 • MATKaSPORT

Mida kinkida inimesele kellel on juba kõik olemas? Äkki kingiks sel aastal lõikelilledele lisaks midagi praktilist aastateks? Nii on rõõmu pikemalt.

Siin on meie lahedate konsultantide poolt valitud kuus kingiideed emadepäevaks. Valisime midagi nii looduses lõõgastumiseks kui midagi aktiivsele seiklejale aga oleme kindlad, et igal emal kes vähegi värskes õhus liikumist hindab toob miski neist asjadest järgmisel kasutusel naeratuse näole. Kvaliteetne termostass Kas teadsid, et kui jätad iga päev tanklas/kohvikus ühe kohvi ostmata ja teed selle hoopis kodus ise kaasa säästad aastas ligi 400€.

Loe edasi

Infopäevad: Fjällräven G-1000 rõivaste vahatamine ja hooldus

 • 09 mai / 2017

Mis on Fjällräven G-1000 materjal, miks see on väga hea valik looduses liikumiseks ning kuidas saad ise mõjutada selle veekindlust ning mis on parimad meetodid hoolduseks? Neile ja paljudele teistele küsimustele annab vastused spetsialist Zlata laupäeviti.

Lisaks on infopäeval kohapeal võimalik kõiki rõviaste hooldusvahendeid soetada tavahinnast 20% soodsamalt. Tule ja uuri lähemalt sulle sobilikus kaupluses: 13. mai 2017 - Rocca Al Mare MATKaSPORT 20. mai 2017 - Järve MATKaSPORT 3. juuni 2017 - Ülemiste MATKaSPORT 10. juuni 2017 - Pärnu MATKaSPORT 17. juuni 2017 - Tartu MATKaSPORT

Loe edasi

Siseriiklikud autoseiklused – Läänekallas e. 21 tunniga Tallinnast Pärnusse

 • 08 mai / 2017
 • Väino Laisaar

Möödunud nädalavahetuse olemuse dikteeris taaskord autovalik. Kohe kui oli selge, et reedel ulatatakse uue Toyota Hiluxi võtmed, oli ka plaan valmis – tuleb minna kuhugi kondama.

Kuhu, polnud veel sellel hetkel selge ja ega keegi selle pärast ka palju muretsenud – küll need huvitavad kohad end ise ette jätavad, kui ükskord minekuks läheb. Reede hommikul ladistas aga akna taga vihma sadada ning nädalavahetuse ilmateade kippus tekkinud olukorrale vaid kaasa kiitma. Vihmaga ning kevadise külmaga ei tahtnud meist kumbki eriti mets

Loe edasi

Kevadeufooria kodumaa maastikel

 • 04 mai / 2017
 • Romet Vaino

MATKaTV osa 37 - Droonilennutamise seadused Eestis

 • 03 mai / 2017
 • MATKaTV

Jüriööjooks 2017 otseülekanne

 • 22 aprill / 2017

Võhandu Maraton 2017 otseülekanded

 • 22 aprill / 2017
Telli uudised

Jäta meile oma e-posti aadress. Meil on heameel jagada Sinuga nõuandeid, reisijutte ja häid pakkumisi.

Viimati lisatud

Avame uuenenud kaupluse Tartu Lõunakeskuses

Täna 19. mai 2011 avasime oma esimese kaupluse Tartus ja täna, kuus aastat hiljem avame pealelõunal oma uue kaupluse uksed, et süsteemid ära testida ja olla 100% valmis

Loe edasi

Viis vajalikku asja rattaretkele

Kui me jätame kõrvale ilmselgelt hädavajaliku, jalgratta, siis mis võiks olla need viis asja mida kogenud seiklejad soovitavad Roheliste Rattaretkele kaasa võtta?

Loe edasi